Telefon+46 370-827 00
Restaurant Diligensen+46 370-827 91
Wild West Inn+46 370-827 85
Camping+46 370-827 44
Overnattingboende@highchaparral.se
Campingcamping@highchaparral.se
AdresseHigh Chaparral
Box 56, 335 04 Hillerstorp

Ta kontakt

Ikke nøl med å kontakte oss hvis du har spørsmål du ikke finner svar på under Kjekt å vite eller andre steder på nettsidene.

Emil Erlandsson tillförordnad VD

Emil Erlandsson
Acting Sheriff

emil@highchaparral.se

Mattias Tambour
Parksjef

mattias@highchaparral.se
+46 370 82719

Malin Ögård - High Chaparral

Malin Ögård
Markedsansvarlig

malin@highchaparral.se
+46 370 82716

Sara Dahlström
Restaurantsjef

sara@highchaparral.se
+46 370 82742

Staffan Svensson
Personal- og Teateransvarlig

staffan@highchaparral.se
+46 370 82703

Harry Rådmans
Innkjøpsansvarlig

harry@highchaparral.se
+46 370 82702

Konferens High Chaparral

Maja Welandson
Konferanse

konferens@highchaparral.se
+46 370 82710

Patrik Dahlgren Boendeansvarig

Patrik Dahlgren
Overnattingsansvarlig

patrik@highchaparral.se
+46 370 82771

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre brukeropplevelsen og optimalisere nettstedet. Du godtar vår bruk av informasjonskapsler når du lukker denne ruten og/eller fortsetter å bruke nettstedet. Les vår personvernerklæring for mer informasjon.