Telefon+46 370-827 00
Restaurant Diligensen+46 370-827 91
Wild West Inn+46 370-827 85
Camping+46 370-827 44
Overnattingboende@highchaparral.se
Campingcamping@highchaparral.se
AdresseHigh Chaparral
Box 56, 335 04 Hillerstorp

Ta kontakt

Ikke nøl med å kontakte oss hvis du har spørsmål du ikke finner svar på under Kjekt å vite eller andre steder på nettsidene.

Lotta Edin-Johansson – High Chaparral

Lotta Edin-Johansson
Sheriff

lotta@highchaparral.se

Mattias Tambour
Parksjef

mattias@highchaparral.se

Malin Ögård - High Chaparral

Malin Ögård
Markedsansvarlig

malin@highchaparral.se

Sara Dahlström
Restaurantsjef

sara@highchaparral.se

Staffan Svensson
Personal- og Teateransvarlig

staffan@highchaparral.se

Harry Rådmans
Innkjøpsansvarlig

harry@highchaparral.se

Maja Welandson
Konferanse

konferens@highchaparral.se
0370-82710

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre brukeropplevelsen og optimalisere nettstedet. Du godtar vår bruk av informasjonskapsler når du lukker denne ruten og/eller fortsetter å bruke nettstedet. Les vår personvernerklæring for mer informasjon.