Telefon+46 370-827 00
RestaurantDiligensen+46 370-827 91
Wild West Inn+46 370-827 85
Camping+46 370-827 44
Indkvarteringboende@highchaparral.se
Campingcamping@highchaparral.se
AdresseHigh Chaparral
Box 56, 335 04 Hillerstorp

Kontakt os

Send os endelig en e-mail, hvis du ikke har fundet svar på dine spørgsmål Godt at vide eller på websitet i øvrigt.

Emil Erlandsson tillförordnad VD

Emil Erlandsson
Acting Sherif / CEO

emil@highchaparral.se

Mattias Tambour
Parkchef

mattias@highchaparral.se
+46 370 82719

Malin Ögård - High Chaparral

Malin Ögård
Markedsansvarlig

malin@highchaparral.se
+46 370 82716

Sara Dahlström
Restaurant manager

sara@highchaparral.se
+46 370 82742

Staffan Svensson
Personale- og Teateransvarlig

staffan@highchaparral.se
+46 370 82703

Harry Rådmans
Indkøbsansvarlig

harry@highchaparral.se
+46 370 82702

Konferens High Chaparral

Maja Welandson
Konference

konferens@highchaparral.se
+46 370 82710

Patrik Dahlgren Boendeansvarig

Patrik Dahlgren
Indkvarteringsansvarlig

patrik@highchaparral.se
+46 370 82771

Vi anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og optimere websitet. Du accepterer our brugen af cookies ved at lukke dette pop op-vindue og/eller ved fortsat at bruge dette website. Læs vores privacy politik for at få mere information.