Telefon+46 370-827 00
RestaurantDiligensen+46 370-827 91
Wild West Inn+46 370-827 85
Camping+46 370-827 44
Indkvarteringboende@highchaparral.se
Campingcampingen@highchaparral.se
AdresseHigh Chaparral
Box 56, 335 04 Hillerstorp

Kontakt os

Send os endelig en e-mail, hvis du ikke har fundet svar på dine spørgsmål Godt at vide eller på websitet i øvrigt.

Lotta Edin-Johansson – High Chaparral

Lotta Edin-Johansson
Sherif / CEO

lotta@highchaparral.se
0370-82738

Mattias Tambour
Parkchef

mattias@highchaparral.se
0370-82719

Malin Ögård - High Chaparral

Malin Ögård
Markedsansvarlig

malin@highchaparral.se
0370-82716

Anders Josefsson
Forretningsudvikler

anders@highchaparral.se
0370-82707

Sara Dahlström
Restaurant manager

sara@highchaparral.se
0370-82742

Staffan Svensson
Personale- og Teateransvarlig

staffan@highchaparral.se
0370-82703

Harry Rådmans
Indkøbsansvarlig

harry@highchaparral.se
0370-82702

Maja Welandson
Konference

konferens@highchaparral.se
0370-82710

Vi anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og optimere websitet. Du accepterer our brugen af cookies ved at lukke dette pop op-vindue og/eller ved fortsat at bruge dette website. Læs vores privacy politik for at få mere information.