Växel0370-827 00
Restaurang Diligensen0370-827 91
Campingen0370-827 44
Boendeboende@highchaparral.se
Campingencamping@highchaparral.se
AdressHigh Chaparral
Box 56, 335 04 Hillerstorp

    Hör av dig!

    Tveka inte att maila oss om du har frågor du inte hittar svar på under Bra att veta eller på sajten i övrigt.

    Mathias Bergendahl VD för High Chaparral

    Mathias Bergendahl
    Sheriff / VD

    mathias.bergendahl@highchaparral.se
    0370-82738

    Mattias Tambour
    Upplevelse- och tematiseringschef/Vice VD

    mattias@highchaparral.se
    0370-82719

    Sara Dahlström
    Restaurangchef

    sara@highchaparral.se
    0370-827 42

    Maja Welandson
    Butik-, boende- och gästservicechef

    maja@highchaparral.se
    0370-82710

    Hanna Forthmeiier
    Marknadschef

    hanna@highchaparral.se
    0370-82716

    Fredrik Jonsson
    HR-chef

    fredrik.jonsson@highchaparral.se
    0370-82718

    Wisam Salim
    F&B Manager

    wisam@highchaparral.se
    0370-827 07

    Magnus Larsson
    Inköpschef

    magnus@highchaparral.se
    0370-827 05

    Vi använder cookies för att förbättra användarupplevelsen och för optimering av webbplatsen. Du accepterar vår användning av cookies genom att stänga denna ruta eller klicka vidare på webbplatsen. Läs vår integritetspolicy för mer information.