Växel0370-827 00
Restaurang Diligensen0370-827 91
Campingen0370-827 44
Boendeboende@highchaparral.se
Campingencamping@highchaparral.se
AdressHigh Chaparral
Box 56, 335 04 Hillerstorp

Hör av dig!

Tveka inte att maila oss om du har frågor du inte hittar svar på under Bra att veta eller på sajten i övrigt.

Mathias Bergendahl VD för High Chaparral

Mathias Bergendahl
Sheriff / VD

mathias.bergendahl@highchaparral.se
0370-82738

Mattias Tambour
Parkchef / Vice VD

mattias@highchaparral.se
0370-82719

Sara Dahlström
Restaurangchef

sara@highchaparral.se
0370-827 42

Staffan Svensson
Teaterchef

staffan@highchaparral.se
0370-82703

Konferens High Chaparral

Maja Welandson
Gästservice- och boendeansvarig

maja@highchaparral.se
0370-82710

Hanna Forthmeiier
Marknadschef

hanna@highchaparral.se
0370-82716

Fredrik Jonsson
HR-chef

fredrik.jonsson@highchaparral.se
0370-82718

Petra Andersson
Butiksansvarig

petra.andersson@highchaparral.se
0370-82721

Wisam Salim
F&B Manager

wisam@highchaparral.se
0370-827 07

Vi använder cookies för att förbättra användarupplevelsen och för optimering av webbplatsen. Du accepterar vår användning av cookies genom att stänga denna ruta eller klicka vidare på webbplatsen. Läs vår integritetspolicy för mer information.