Växel0370-827 00
Restaurang Diligensen0370-827 91
Wild West Inn0370-827 85
Campingen0370-827 44
Boendeboende@highchaparral.se
Campingencamping@highchaparral.se
AdressHigh Chaparral
Box 56, 335 04 Hillerstorp

Hör av dig!

Tveka inte att maila oss om du har frågor du inte hittar svar på under Bra att veta eller på sajten i övrigt.

Lotta Edin-Johansson – High Chaparral

Lotta Edin-Johansson
Sheriff (VD)

lotta@highchaparral.se

Mattias Tambour
Parkchef

mattias@highchaparral.se

Malin Ögård - High Chaparral

Malin Ögård
Marknadsansvarig

malin@highchaparral.se

Anders Josefsson
Affärsutvecklare

anders@highchaparral.se

Sara Dahlström
Restaurangchef

sara@highchaparral.se

Staffan Svensson
Personal- & teateransvarig

staffan@highchaparral.se

Harry Rådmans
Inköpsansvarig

harry@highchaparral.se

Maja Welandson
Konferens

konferens@highchaparral.se
0370-82710

Vi använder cookies för att förbättra användarupplevelsen och för optimering av webbplatsen. Du accepterar vår användning av cookies genom att stänga denna ruta eller klicka vidare på webbplatsen. Läs vår integritetspolicy för mer information.