Växel0370-827 00
Restaurang Diligensen0370-827 91
Big Bengt Reception (boende)0370-827 85
High Chaparralinfo@highchaparral.se
AdressHigh Chaparral Sweden AB
Box 56, 335 04 Hillerstorp

    Hör av dig!

    Tveka inte att maila oss om du har frågor du inte hittar svar på under Bra att veta eller på sajten i övrigt.

    Daniel Berg
    Driftschef

    daniel.berg@highchaparral.se
    0370-827 63

    Hanna Forthmeiier
    Marknadschef

    hanna@highchaparral.se
    0370-827 16

    Lorena Quinteros
    Mat- och dryckeschef

    lorena@highchaparral.se
    0370-827 60

    Jesper Lindell
    Butik- och aktivitetschef

    jesper.lindell@highchaparral.se
    0370-827 07

    Rasmus Petersson
    HR-generalist

    rasmus.petersson@highchaparral.se
    0370-827 09

    Claudia Bartelsson
    Park- och fastighetschef

    claudia.bartelsson@highchaparral.se
    0370-827 64

    Mattias Andersson
    Lager- och transportchef

    mattias.andersson@highchaparral.se
    0370-827 15

    Felicia Westerberg-Bäcklin
    Boende- och gästservicechef

    felicia.westerbergbacklin@highchaparral.se
    0370-827 08

    Linn Starby
    Teater- och kostymchef

    linn.starby@highchaparral.se
    0370-827 02